Hľadáme posilu do nášho tímu – pozícia: ODBORNÝ PREDAJCA

22.8.2017, 8:00

Otvorte tie správne dvere pre novú pracovnú príležitosť:
Pre našu vzorkovú predajňu v Bratislave hľadáme odborného predajcu.

Dvere PRUM - odborný predajca  Employee-Relations

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie,
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- obchodného ducha,
- pracovné nasadenie,
- časovú flexibilitu,
- vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič,
- znalosť Microsoft Excel a Word na pokročilej úrovni,
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou.

Ponúkame:
- zázemie v stabilnej a rozrastajúcej sa spoločnosti,
- zamestnanie na hlavný pracovný pomer,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- mobilný telefón, stravné poukážky, teambildingové akcie.

Pracovná náplň:
- komunikácia so zákazníkom na predajni,
- vytváranie cenových kalkulácii, objednávok, fakturácia,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- samostatné vedenie obchodných prípadov,
- rozvoj obchodných aktivít.

DVERE PRÜM s.r.o.
Hodonínska 27, 841 03 Bratislava
Kontaktná osoba: Mgr. Mária Kováčová
T: +421 944 501 505
E: kovacova@dvereprum.sk