Interiérové dvere môžu váš domov ozdobiť ako dokonalý šperk

Vo svojich predstavách o krásnom interiéri s originálnymi dverami si už nemusíte znižovať nároky. Chcete vnímať príjemnú štruktúru materiálu, vyberať z niekoľkých modelových radov a rôznych typov aj dekorov pri zachovaní vysokej kvality a to všetko za prijateľné ceny? Potom sú dvere PRÜM správnou voľbou.

Ak sZľava: Interiérové dvere PRÜM Royal 131 CPL Pera mokka, Royal 154 CPL Pera creme, Royal 151 CPL Pera grey, Royal 132 CPL Pera darkRoyal Peryúhlasíte s mottom, že v jednoduchosti je krása, do modelovej rady dverí Royal 1D sa zamilujete na prvý pohľad. Sú elegantné, s čistými líniami, ktorým vsadené nerezové prúžky dajú poslednú bodku k dokonalosti. S povrchmi CPL Pera creme, mokka, grey a dark nasadili vysokú latku. Moderným interiérom to jednoducho pristane. A je úplne jedno, či zvolíte tón v tóne s farbou podlahy, alebo ste milovník kontrastov.

Presvedčte se o kvalite dverí na vlastné oči

Krásu vidíte na prvý pohľad. Ale o kvalite je potrebné sa presvedčiť. To platí aj pri dverách. Je dobré vidieť dvere na vlastné oči, zoznámiť sa s detailným rezom, siahnuť si na štruktúru povrchu, ale vnímať ich aj v priestore. To všetko vám umožní naša predajňa.


Interiérové dvere PRÜM Royal 151-LA3 CPL Pera creme   Interiérové dvere PRÜM Royal 131-LA1, CPL Pera grey DQ