Privítajte jar s novými dverami

Keď začne mať slniečko silu, presvetlí celý interiér, a poukáže na jeho nedostatky. Kazia vzhľad toho Vášho dvere? Alebo dokončujete stavbu a obzeráte sa po štýlových dverách? Designové dvere PRÜM vkusne dotvoria každé bývanie. Teraz si môžete vybrať tiež nové dvere so zaujímavým 3D povrchom.     

Designové dvere interiérom slušia  

Designové dvere PRÜM si zabezpečuje čím ďalej viac majiteľov domov a bytov zariadených v moderných i tradičných štýloch. Dôvodov je niekoľko. Tými hlavnými sú kvalita za rozumnú cenu, dobrá mechanická odolnosť, krásny dekoratívny vzhľad a možnosť voľby z nekonečne dlhej rady rôznych dekorov. Práve vďaka kombinácii týchto vlastností dokážu designové dvere PRÜM vkusne dotvoriť každý interiér.      

Nový 3D dekor: Touch Pinie 

Interiérové prvky s 3D dekorom, ako sú predovšetkým obrazy, plagáty a ďalšie dekoračné predmety, sa tešia rastúcej obľube. Tak prečo by sa ním nemohli pýšiť tiež dvere? Novinkou roku 2013 sa stal nový 3D povrch dverí CPL Touch Pinie v prevedení Standard a Stil ST 1 až 5. Doprajte svojmu interiéru nové dvere s krásnym vzhľadom a zaujímavou 3D štruktúrou. 3D povrch sa dá využiť ako pre klasické interiérové, tak pre požiarne či vstupní dvere.     

Interiér_21

Viac inšpirácie pre Vás

Pokiaľ by ste radi zútulnili svoj domov dvermi s iným 3D dekorom, máme pre Vás dobrú správu: Nový povrch z kolekcie CPL Touch – CPL Touch Dub je už na svete. A pretože dobrých správ nie je nikdy dosť, máme pre Vás ešte jednu, ktorou je 20% zľava na designové dvere PRÜM. Viac inšpirácii zo sveta dverí načerpáte na novom webu www.dvereprum.sk Privítajte jar s novými dverami!

 Interiér_sleva 20